Do spotkania z papieżem zostało

Spotkanie z papieżem Franciszkiem zacznie się wieczorem 30 lipca w Krakowie. Pielgrzymi z całego świata zaczną przyjeżdżać już 20 lipca.

  [embedyt] http://www.youtube.com/embed?layout=gallery&listType=playlist&list=UUz9c3BFnLTQk4N-Kp2SybGw[/embedyt]

  Najważniejsze informacje

  W Krakowie

  Spotkanie z papieżem poprzedzą dni skupienia zaczynające się 26 lipca. Podczas tych dni odbędzie się szereg katechez głoszonych przez biskupów z całego świata i spotkania powołaniowe. 30 lipca młodzi udadzą się na miejsce czuwania, a 31 lipca papież Franciszek odprawi uroczystą mszę świętą.

  Więcej >> Oficjalna strona ŚDM Kraków 2016

  W Warszawie

  Światowe Dni Młodzieży w Warszawie zaczynają się 20 lipca i kończą 25 lipca. W tym czasie pielgrzymi z całego świata będą uczestniczyć w katechezach i spotkaniach organizowanych przez Archidiecezję Warszawską.

  Więcej >> Strona ŚDM w Warszawie

  W naszej parafii

  Obecnie już trwają spotkania formacyjne dla chętnych do udziału w Spotkaniu z Papieżem w Krakowie i do pracy na miejscu w parafii przy obsłudze pielgrzymów. Spotkania w trzeci czwartek każdego miesiąca, w sali Jana Pawła II po mszy na godzinę 18:30

  Więcej >> ŚDM w naszej parafii

  Nocleg dla pielgrzymów

   Wciąż szukamy chętnych gotowych do przenocowania pielgrzymów w domach. Nie trzeba wiele - wystarczy podłoga na której można rozłożyć karimatę, proste śniadanie rano i zwykła kolacja wieczorem.

  Więcej >> Noclegi dla pielgrzymów

   

  Pola oznaczone * muszą być wypełnione